Photo medium 864086
13.08.2019 - 24.08.2019
Lviv

Літня Школа в Брюховичах (Львів)

ПЕРЕПРОШУЄМО,НЕМАЄ ВІЛЬНИХ МІСЦЬ!

Запрошуємо на Школу Марії до Брюхович, одного з найкращих місць відпочинку біля Львова, яке також називають "зеленими легенями" Львова.

Тут ви зможете насолодитися природою, тишею, чистим повітрям, а також матимете можливість духовно відновитися. Школа Марії буде проходити на базі відпочинку "Перлина Львова".

У програмі: щоденна Літургія, навчання, молитва прославлення, тематичні вечори, веселі вечори, малі групи ділення, можливість духовної розмови та сповіді. А також – нові знайомства і добрий час з друзями та в присутності Люблячого Бога.

Хто може взяти участь у Школі?  

Кожен бажаючий від 17 років.

Можна запрошувати друзів, рідних, знайомих , які ще жодного разу не були на Школі Марії, а також тих, хто ще не проходив жодного разу літню сесію. Ці особи йдуть на 0 ступінь.

Ті, хто був вже один раз на літній сесії Школи, йдуть на 1 ступінь.

Ті, хто пройшли літню сесію 1 ступеню ,  йдуть на 2 ступінь.

УВАГА: цього літа навчання для 3 ступеня проводитися не буде. Тих, які мали б взяти у ньому участь, запрошуємо піти на 2 ступінь, навчання на якому буде оновлене обо на 0 ступінь який 3 ступінь ще не проходив.

Благодійний внесок, включаючи проживання і 3-х разове харчування:

 • Корпус 1/крило А - 4 х - місні номери з умивальником, холодна і гаряча вода постійно, душ і туалет на поверсі. Вартість – 1800 грн.(Крило цього корпусу знаходиться зі сторони лісу і не прогрівається сонячними променями та не опалюється зимою і може мати запах і відчуття сирості)
 •  
 • Корпус 1/крило Б - 4 х - місні номери з умивальником, холодна і гаряча вода постійно, душ і туалет на поверсі. Вартість – 2000 грн.(Крило цього корпусу також не опалюється зимою і може мати запах і відчуття сирості але знаходиться з сонячної сторони ) НЕМАЄ МІСЦЬ!
 •  
 • Корпус 2 - пропонує комфортніші умови для проживання. Кімнати 3-х місні, зручності в номері, ТВ. Вартість – 2700. ВІЛЬНИХ МІСЦЬ НЕМАЄ!
 •  
 • Корпус 3 - найновіший корпус. Кімнати 2-х і 3-х місні, зручності в номері, ТВ. Вартість – 3100 грн. ВІЛЬНИХ НОМЕРІВ в 3 корпусі НЕМАЄ!!!! 
 •  
 • УВАГА!!! ВЖЕ НЕ МАЄМО МОЖЛИВОСТІ ПРИЙМАТИ НА ШКОЛУ ДІТЕЙ. ПЕРЕПРОШУЄМО.
 • Для дітей від 3 до 7 років - без окремого місця на ліжку - 1200 грн., діти від 7 до 13 років - з окремим місцем на ліжку - 1800 грн.(1 корпус), або 2400 (2 корпус), 2800 грн (3 корпус).

 УВАГА: один дорослий може взяти тільки одну дитину; дітей, які їдуть без батьків (наприклад, тільки з бабусею, тіткою, хресною та ін.), не приймаємо.  

Як зареєструватися на Школу?

 1. Заповнити дані на цьому сайті.
 2. Дітей також реєструємо на сайті. Для того, щоб забезпечити належний догляд, кількість дітей, яку можемо прийняти - 30, прохання дорослих дітей від 13 років не брати на Школу, пропонуємо для них ОАЗИ: +380639832197 с.Божена і Alive Camp http://alivecamp.com.ua
 3. Внести передоплату в розмірі 300 грн на рахунок 5168742715150375 КОЛОС ОЛЕСЯ ІГОРІВНА (Приватбанк), вказавши при оплаті  ім'я та прізвище платника (час для оплати - 5 днів з моменту реєстрації). Також можна передоплату залишити в крамниці Назарет , вул. Театральна 12, навпроти Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла, підписавши: "На Школу Марії в Брюховичах 13-24.08   від СВОЄ ПРІЗВИЩЕ, ІМ'Я та контактний номер телефону".  
 4. Повідомити нас про проведення передоплати:  відправивши своє П.І.Б. та ЧЕК про оплату (сфотографований, або відсканований, або електронну платіжку) на скриньку schoolmary.lviv@gmail.com(вказавши "передоплата за Школу Марії  в Брюховичах 13-24.08 від СВОЄ ПРІЗВИЩЕ, ІМ'Я та контактний номер телефону "). 
 5. Після виконання цих трьох умов, вам на E-MAIL або мобільний телефон, протягом 5 днів, прийде підтвердження реєстрації. УВАГА! РЕЄСТРАЦІЯ ВВАЖАЄТЬСЯ ДІЙСНОЮ ПІСЛЯ ВНЕСЕННЯ ПЕРЕДОПЛАТИ І НАДСИЛАННЯ НАМ ЛИСТА!
 6. Повернення коштів у разі пізнього скасування реєстрації не здійснюється.

Доїзд і виїзд: маршрутка №8, з пл. св. Теодора (вийти на наступній зупинці після Колиби, за переїздом). 

Що потрібно мати з собою?

1. Святе Письмо, зошит, ручку, заліковку Школи Марії (хто її має).

2. Святковий одяг.

3. Карімат або килимок для відпочинку.

4. В Брюховичах є кілька озер, беріть щось для купання.

5. Беруші хто має чутливий сон.

5. Інше (все, що вам буде необхідне протягом цих днів).

Що ми вказуємо у примітках?

1. Якщо ви маєте серйозні проблеми зі здоров'ям, то просимо обов'язково це вказати!. В т.ч. сильно хропите або маєте дуже чутливий сон.

2. Напишіть, з ким із учасників (наприклад, їдете з друзями) хочете проживати в одній кімнаті.

3. Інше.

Наші контакти: 0988017212, 0935590345.

 

 


Levels: 1, 2, 0 літо
Address: смт. Брюховичі, вул. Лікарська, 2, Львов, Lviv, Ukraine