Photo medium %d0%9a%d0%a0%d0%90%d0%a1%d0%98%d0%9b%d0%86%d0%92
03.07.2019 - 14.07.2019
Lviv

Літня Школа в Красилові (Львівська філія) 3 – 14 липня

Літня Школа в Красилові (Львівська філія) 3 – 14 липня 2019 р. 0а, 1, 2 ступенів

Запрошуємо на Школу Марії , що відбудеться в Красилові  в центрі Школи Марії при римо-католицькій парафії братів-капуцинів Пресвятого Серця Ісуса. 

 

У програмі:

щоденна Літургія, навчання, молитва прославлення, тематичні вечори, веселі вечори, малі групи ділення, можливість духовної розмови та сповіді. А також – нові знайомства і добрий час з друзями та в присутності Люблячого Бога.

 

Хто може взяти участь у цій Школі?

Кожен бажаючий від 17 років.

Можна запрошувати друзів, рідних, знайомих , які ще жодного разу не були на Школі Марії, а також тих, хто ще не проходив жодного разу літню сесію . Ці особи йдуть на 0 ступінь.

Ті, хто був вже один раз на літній сесії Школи, йдуть на 1 ступінь.

Ті, хто пройшли літню сесію 1 ступеню , тобто йдуть 2 ступінь.

УВАГА: цього літа навчання для 3 ступеня проводитися не буде. Тих, які мали б взяти у ньому участь, запрошуємо піти на 2 ступінь, навчання на якому буде оновлене обо на 0 ступінь який 3 ступінь ще не проходив.

Благодійний внесок - 2500 грн. - включає проживання і 3-х разове харчування та організаційні витрати. .

УВАГА : інформація для батьків з дітьми.  Один дорослий може взяти тільки одну дитину. Дітей, які їдуть без батьків (наприклад, тільки з бабусею, тіткою чи хресними) не приймаємо! Вартість оплати за дітей уточнюється.

 

Як зареєструватися на Школу?

  1. Заповнити дані на цьому сайті
  2. Дітей також реєструємо на сайті! Для того, щоб забезпечити належний догляд , кількість дітей, яку можемо прийняти - ….

Просимо дітей від 13 років не брати на Школу. Запропонуйте їм ОАЗИС або AliveCamp

  1. Внести передоплату в розмірі 300 грн на рахунок 5168742715150375 КОЛОС ОЛЕСЯ ІГОРІВНА (Приватбанк), вказавши при оплаті імя та прізвище платника. Термін оплати – 5 днів з моменту реєстрації на сайті.  Також можна передоплату залишити в крамниці «Назарет» (вул. Театральна, 12 навпроти храму свв. Петра і Павла), підписавши «На Школу в Красилів 3-14.07. від СВОЄ ІМЯ ПРІЗВИЩЕ та контактний номер телефону».
  2. Повідомити нас про проведення передоплати: відправте своє П.І.Б. та ЧЕК про оплату (сфотографуйте або відскануйте, або електронний платіж) на скриньку olesia_kolos@ukr.net із підписом «ПЕРЕДОПЛАТА ЗА ШКОЛУ МАРІЇ В КРАСИЛІВ 3-14.07 від СВОЄ ІМЯ ПРІЗВИЩЕ  та контактний номер телефону ».
  3. Після виконання цих трьох умов, вам на E-MAIL або мобільний телефон протягом 5 днів прийде підтвердження про реєстрацію. УВАГА! РЕЄСТРАЦІЯ ВВАЖАЄТЬСЯ ДІЙСНОЮ ПІСЛЯ ВНЕСЕННЯ ПЕРЕДОПЛАТИ І НАДСИЛАННЯ НАМ ЛИСТА!
  4. Повернення коштів у разі пізнього скасування реєстрації не здійснюється.  

 

Що потрібно мати з собою?

1. Святе Письмо, зошит, ручку, заліковку Школи Марії (хто її має).

2. Святковий одяг.

3. Карімат або килимок для відпочинку.

4. Беруші хто має чутливий сон.

5. Інше (все, що вам буде необхідне протягом цих днів).

6. Паспорт ( для посадки в поїзд )

 

Що ми вказуємо у примітках?

1. Якщо ви маєте серйозні проблеми зі здоров'ям, то просимо обов'язково це вказати!. В т.ч. сильно хропите або маєте дуже чутливий сон.

2. Напишіть, з ким із учасників (наприклад, їдете з друзями) хочете проживати в одній кімнаті.

3. Інше.

Як добиратись? Ранковим поїздом зі Львова до Хмельницького (4 год.), пройти до приміського автовокзалу(7 хв.), купити білет в касі, їхати на маршрутці до Красилова (45 хв.) З автостанції пройти до реколекційного дому (10 хв.). Потрібно завчасно купити білети на поїзд до Хмельницького і назад. В день відправлення часто немає  квитків.

Контактний телефон: 0672962444 (Олеся Колос).


Levels: 1, 2, 0 літо
Address: вул.Центральна 46, реколекційний дім отця Піо, м.Красилів, Україна, Lviv, Ukraine