Літня сесія 0-ІІ в Боснії і Герцеговині
З благословення кир Мілана, уродженця Боснії та Герцоговини, єпископа для греко-католиків у Хорватії, Словенії та Боснії й Герцеговині, запрошуємо тих, хто вперше, учасників 0, І та ІІ рівнів, на літню сесію Школи Марії.
Ця сесія відбудеться у місті-курорті Неум – в єдиному населеному пункті Боснії і Герцеговини, що має вихід до Адріатичного моря.
За годину їзди від Неума знаходяться:
- великий порт Дубровнік (Хорватія) – одне з 3-х найкрасивіших міст-пам'ятників Європи;
- село, яке відоме у цілому світі через об'явлення Богородиці, які й досі тривають – Меджуґор'є.
Сесія триватиме з 1 по 12 серпня 2026 року.
Учасники Школи Марії проживатимуть у готелі Zenit 3* на 180 номерів на першій лінії безпосередньо біля моря.
На території є критий олімпійський басейн зі скляним дахом, мультиспортивні майданчики (теніс, баскетбол, мініфутбол) і великий простір для прогулянок.
Шлях до води - безбар’єрний, для маломобільних людей. Також до рецепції та головного ресторану є ліфт.
В часі програми літньої сесії Школи Марії заплановані поїздки:
• до Меджугор’є для участі у ювілейному фестивалі "Младіфест";
• на водоспад Кравіца — один із найкрасивіших каскадних водоспадів на Балканах.