Літня сесія у Вінниці для 0-ІІІ (з проживанням)
Любі друзі!
Вінницька філія запрошує на літню сесію школи Марії для 0, І, ІІ і ІІІ рівнів,
яка відбудеться з 15 по 25 липня у м.Вінниця, вул.Соборна 12 костел Пресвятої Діви Марії Ангельської.
На Школі Марії на вас чекають:
- Формаційний курс конференцій;
- Молитви;
- Роздуми над Божим Словом;
- Малі групи ділення;
- Сповідь;
- Євхаристія;
- Щире спілкування;
- Відкриті і теплі серця.
Вартість участі- 5500 грн
Вартість для дітей:
- до 7-ми років - безкоштовно, якщо не потрібно окреме ліжко;
- після 7-ми років - 50% вартості.
Для дітей від 3-ох років буде організоване дитяче служіння.
Початок - 15 липня о 17.00 год (Євхаристія).
Реєстрація з 16.00 год
Завершення – 25 липня о 12.00 год.
ДЛЯ КРАЩОГО ПЕРЕЖИТТЯ РЕКОЛЕКЦІЙ НА ЧАС СЕСІЇ УЧАСНИКИ ЗДАЮТЬ ТЕЛЕФОНИ ПРИ РЕЄСТРАЦІЇ ПО ПРИЇЗДІ!
Передати важливу інформацію можна буде зателефонувавши на черговий номер телефону +380978426958 (проінформуйте про це рідних, близьких, керівництво).
ПРОСИМО ВЗЯТИ З СОБОЮ:
залікову книжку (крім тих, хто буде вперше) для підтвердження проходження вашого рівня Школи Марії;
Біблії, зошит, рушник;
Потурбуйтеся про те, щоб мати з собою годинник (не на телефоні).
Можна користуватися "smart" браслетом чи "smart" годинником, в яких є функція вібрації для будильника.
Прохання до тих, хто має чутливий сон, взяти з собою вушні за́тички, а ті, хто музично спить, заздалегідь про це повідомити в графі «Примітки» реєстраційної анкети.
Щоб приїхати на дану сесію потрібно заповнити анкету (кнопка «ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ» нижче). Якщо через важливі причини Ви не можете цього зробити самостійно, телефонуйте за номером: +380978426958
До зустрічі на Школі Марії!!!