Missionary School

Місійний рік XV скликання. Початок 1 вересня 2024 р. Б. 

Місійна Школа апостола Павла заснована в 2010 р. як відповідь на потребу учасників Школи Марії послужити Господу більше та глибше у Його винограднику, до якого Він постійно нас запрошує. Той, хто відгукнувся на цей заклик Христа, посвячує рік свого життя повністю Ісусові та його справі – ширити царство Божої любові не тільки словами, але й вчинками там, де Він попросить. У цей час кожен місіонер досвідчує особливу підтримку Господа та Його допомогу. Свідчення людей, котрі пройшли цей рік вражають - кажуть, що Господь більше послужив їм, аніж вони Йому. 


Рік виглядає наступним чином: три місяці місіонери живуть та навчаються у реколекційному домі святого отця Піо у Красилові. Вчаться євангелізувати, організовувати служіння дітям і підліткам, навчаються працювати в команді та багато іншого. Після закінчення трьох місяців місіонерів розподіляють на команди по 3-5 осіб і вони служать у різних куточках України (можливо й закордоном) 9 місяців.

За додатковою інформацією звертайся за номером: 096 445 4970 (WhatsApp, Telegram) – Петро, або пишіть на Viber  068 894 2097 


Вартість: 11 000 грн.

Відсутність грошей - не завада у місіонерському покликанні. Якщо не матимеш можливості оплатити повну вартість, телефонуй за номером Бюро Школи Марії ( +380969430499)